Rozstrzygnięcie IV edycji programu mentoringowego „Lean in STEM”

Dziękujemy przede wszystkim naszym Mentorkom za zaangażowanie i wnikliwą analizę zgłoszeń jak również wszystkim kandydatkom za zgłoszenia a było ich naprawdę mnóstwo.

Bardzo cieszymy się z tak licznych zgłoszeń – oznacza to, że temat wspierania kobiet w STEM (Scence, Technolgy, Engineering, Mathematics) jest szalenie ważny i należy działać na wszystkich dostępnych poziomach również w sferze mentoringu.

Wszystkie zgłoszenia były fantastyczne, widać w nich było serce, zaangażowanie i zamiłowanie do tematyki STEM.

Lista szczęśliwie wybranych przyszłych mentorowanych przedstawia się następująco:



Lucyna A. Woźniak
mentorowana:
Aleksandra Janowska

Alicja Adamczak
mentorowana:
Angelika Matla

Agnieszka Adamus
mentorowana:
Karolina Iwańska

Monika Aksamit-Koperska
mentorowana:
Nina Bażela



Joanna Bagniewska
mentorowana:
Agnieszka Jasnosz

Agnieszka Besiekierska
mentorowana:
Iga Rygielska

Dominika Bettman
mentorowana:
Olena Holubowska

Sylwia Bilska
mentorowana:
Aleksandra Maćków



Krystyna Boczkowska
mentorowana:
Anna Sobierajska

Ela Bonda
mentorowana:
Zuzanna Kunik
Kinga Zacharska

Sylwia De Weydenthal
mentorowana:
Magdalena Bogacz

Izabela Disterheft
mentorowana:
Hanna Nowicka



Ewa Drozd
mentorowana:
Magdalena Cebula

Agnieszka Gaczkowska
mentorowana:
Katarzyna Barańska

Anna Gayer
mentorowana:
Magdalena Jemielita

Anna Grosiak
mentorowana:
Magda Wójcik



Kamila Gudzowska-Krzyżak
mentorowana:
Daria Czerwińska

Urszula Herman
mentorowana:
Karolina Lebiecka

Renata Kaczoruk
mentorowana:
Magdalena Żurawska

Joanna Kinasiewicz
mentorowana:
Karolina Ruszczyk



Olga Kozierowska
mentorowana:
Kamila Malanowicz

Juita Król
mentorowana:
Marzena Sudoł

Jolanta Królczyk
mentorowana:
Aneta Niemiec
Kinga Musiej

Eliza Kruczkowska
mentorowana:
Magdalena Golba



Małgosia Kujawska
mentorowana:
Katarzyna Głuchowska

Agata Kukwa
mentorowana:
Justyna Pelc

Marta Łęczycka
mentorowana:
Monika Mieszkowicz

Ewa Maciaś
mentorowana:
Martyna Grabelus



Jowita Michalska
mentorowana:
Aleksandra Woźniak

Barbara Nowacka
mentorowana:
Sara Pietryszyk

Katarzyna Ochocińska
mentorowana:
Agnieszka Gałka

Magdalena Olczak
mentorowana:
Sylwia Majchrowska
Marta Siedlaczek



Grażyna Oliwa
mentorowana:
Joanna Dobrodziej

Izabela Paluch
mentorowana:
Agnieszka Bielak

Aleksandra Przegalińska
mentorowana:
Paulina Pawlak

Patrycja Radek
mentorowana:
Ewa Śniatecka



Agnieszka Rynkowska
mentorowana:
Ewa Tusień
Olga Staszewska

Agnieszka Skala
mentorowana:
Estera Kot

Agnieszka Sobczak-Kupiec
mentorowana:
Joanna Gilewska

Monika Sońta
mentorowana:
Anna Kapłon



Aleksandra Stanisławska
mentorowana:
Klaudia Arciszewska

Karolina Stawińska
mentorowana:
Marta Jachnik

Joanna Sułkowska
mentorowana:
Wiktoria Stańczyk

Bożena Tyliszczak
mentorowana:
Katarzyna Chorązka



Katarzyna Walczyk-Matuszyk
mentorowana:
Agnieszka Nadel

Katarzyna Zaparty-Makówka
mentorowana:
Oktawia Bohn

Serdecznie gratulujemy znalezienia się w elitarnej grupie dziewczyn objętych programem!

 
  • Partnerzy:
  • amazon
  • bosch
  • cemex
  • electrolux
  • microsoft
  • pg
  • schneider electric
  • siemens